Producenci
Kontakt

Meble 777
Łąkowa 29, Olimpin
86-061 Brzoza

Kontakt telefoniczny: 885-345-555
Kontakt mailowy: sklep@meble777.pl

Pn-Pt 8:00-16:00
Sob 8:00-14:00

Sonda
Skąd o nas wiesz?
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wersje językowe
Dostawa

Dostawa wszystkich pozycji ze sklepu będzie się odbywała poprzez darmowy transport zapewniany przez sklep. Szczegóły dostawy zostaną ustalone po potwierdzeniu zamówienia przez sklep telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje w Regulaminie:

§5. Dostawa towaru

  1. Zamówione towary dostarczane są na adres wskazany przez Zamawiającego, wyspecjalizowanym środkiem transportu Sprzedawcy. Koszt transportu ponosi Sprzedawca.
  2. Miejsce, termin i godzina dostawy ustalane są pomiędzy stronami minimum dobę przed dostawą zamówienia.
  3. Dostarczenie towaru na adres klienta nie obejmuje wnoszenia zamówienia do lokum Klienta. Kierowca zobowiązany jest do przetransportowania towaru do krawędzi części towarowej pojazdu oraz do pomocy w ściągnięciu zamówienia z pojazdu.
  4. Jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi logistycznej polegającej na czynnościach wykraczających poza standardowe obowiązki kierowcy określone w punkcie 3 „Dostawy towaru” w postaci: wniesienia towaru do lokum klienta, rozpakowania, montażu, utylizacji opakowań. Usługa jest płatna a jej wartość jest każdorazowo ustalana indywidualnie w zależności od nakładu sił i środków.
  5. Sprzedawca informuje, że w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie, Kupujący ma prawo (zgodnie z ustawą Prawo przewozowe) do zwrócenia się do dostarczyciela z żądaniem sporządzenia protokołu szkody w sytuacji kiedy dostarczyciel nie sporządzi protokołu szkody z własnej inicjatywy. Jeżeli Kupujący otrzyma od dostarczyciela protokół szkody, Sprzedawca zaleca zachowanie tego dokumentu i przesłanie jego kopii na adres siedziby Sprzedawcy, gdyż może się to przyczynić do szybszego rozpatrzenia przez Sprzedawcę zgłoszonej przez Kupującego reklamacji.
  6. Informacje na temat kosztów dostawy znajdują się w zakładce Dostawa.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl