Producenci
Kontakt

Meble 777
Bydgoska 28
86-061 Brzoza

Kontakt telefoniczny: 695 275 777
Kontakt mailowy: sklep@meble777.pl

Pn-Pt 8:00-16:00
Sob 8:00-14:00

Sonda
Skąd o nas wiesz?
Wersje językowe
Dostawa

Dostawa towarów oferowanych przez sklep będzie się odbywała poprzez darmowy* transport zapewniany przez sklep. Data i godzina dostawy zostanią ustalona telefonicznie przez kierowcę odpowiednio wcześniej przed planowaną dostawą. Pamiętajmy, że w podstawowy zakres usługi dostawy nie wchodzi wniesienie ani montaż.

W przypadku opcji płatności przy odbiorze umożliwiamy płatność gotówką lub poprzez terminal płatniczy.

* Chyba że karta produktu wyraźnie określa to inaczej

 

OGÓLNE INFORMACJE

Informacje o chęci skorzystania z usług wniesienia i/lub montażu należy przekazać do sklepu najlepiej w momencie składania zamówienia lub nie później niż w trakcie produkcji mebli.

Każdorazowo, w momencie świadczenia usług, pracownicy działu logistyki powinni dochować wszelkich starań, aby podczas realizacji usług nie doszło do przypadkowych uszkodzeń lub zabrudzeń ścian i podłóg. Klient powinien jednak zabezpieczyć we własnym zakresie podłogi i inne wrażliwe elementy wyposażenia (szczególnie np. jasne dywany itp.) przed umówionym przyjazdem ekipy transportowej.

 

WNIESIENIE

Dostarczenie towaru na adres klienta nie obejmuje wnoszenia zamówienia do lokum zamawiającego. Kierowca zobowiązany jest do przetransportowania towaru do krawędzi części towarowej pojazdu oraz do pomocy w ściągnięciu zamówienia z pojazdu.

Istnieje możliwość wyceny usługi dostawy mebli z wniesieniem do wskazanego pomieszczenia. Cena jest zależna od wielu czynników i każdorazowo musi być skonsultowana z działem logistyki. Na cenę ma wpływ: ilość produktów, wagi produktów, ilość pięter czy możliwość skorzystania z windy.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na gabaryty mebli oraz szerokość drzwi wejściowych i klatki schodowej na drodze do pomieszczenia docelowego. Sprzedawca nie odpowiada za brak możliwości wniesienia mebla na skutek zaniechania tych czynności. Dla mebli w paczkach lub wymagających złożenia – celem oceny możliwości ich wniesienia, należy przyjąć gabaryty jak dla samego mebla.

 

WNIESIENIE + MONTAŻ

Wszystkie nasze produkty są projektowane tak, by można je było złożyć i zamontować samodzielnie.

Jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi polegającej na czynnościach wykraczających poza standardowe obowiązki kierowcy określone w Regulaminie w postaci: wniesienia towaru do lokum klienta, rozpakowania, montażu mebli i utylizacji opakowań. Usługa jest odpłatna a jej wartość jest każdorazowo ustalana indywidualnie w zależności od wymaganego nakładu sił i środków.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl